ABOUT US

28.09.1989 yılında kurulan BAMİTEKS TEKSTİL 800 metrekare alanda yıllık 200 – 250 bin adet üretim kapasitesi ile Ülkemizde ve Yurt dışındaki sağlık sektörüne Tıbbi giysiler
konusunda hizmet vermektedir.

Yılların tecrübesiyle sağlık sektöründe yaratıcılığı ve kalitesiyle ön planda yer alan; düş ile gerçeği, hayal gücü ile realiteyi aynı çizgide birleştiren BAMİTEKS TEKSTİL, müşterilerine sunduğu farklı ve zengin kreasyonuyla her zaman MARKA olarak bu sektörde ÖNCÜ rolü üstlenmiştir.

Çalışmalarındaki temel ilkelerden biri müşteri devamlılığı olan BAMİTEKS TEKSTİL, müşteri sadakatine özel önem vermekte ve müşterilerinin fiyat, kalite, hız ve esneklik beklentilerine ekip çalışması ve sosyal sorumluluk bilinciyle en mükemmel şekilde cevap vermeye çalışmaktır.

BAMİTEKS TESTİL tüm çalışanları ve müşterileriyle büyük bir ailedir. Aile olmanın gerektirdiği hassasiyetle önceliği, çalışanların emniyeti ve sağlığı, müşterilerinin memnuniyeti olmuştur.

Her kademedeki çalışanın fikir paylaşımı yapabilmesi, çalışanların kuruculara yakın olduğunu bilmesi BAMİTEKS TEKSTİL ailesinin çok önem verdiği ve geleceğe taşımakta kararlı olduğu bu kültür’le müşterilerine daha iyi hizmet sunmak.

İşte bu yüzden BAMİTEKS AİLESİ müşterilerine;

KURUMSAL KİMLİK

WE ARE NOT AIMING AT PERFECTNESS, BUT PROVIDING…

VISION

Sektöründe sürekli liderliği hedefleyen, aydınlık geçmişiyle marka olma özelliğini daima bir adım ileriye taşımak, değerlerimize sahip çıkarak öncü ve örnek firma olmak,yılların birikimiyle oluşturmuş olduğumuz saygınlık ve dürüstlükten ödün vermeden,yaptıklarımız ve yapacaklarımızla en yüksek değerlere ulaşmak temel hedeflerimizdir.

MISSION

Etik değerleri olan, sosyal sorumluluk sahibi, hızlı ve yüksek kaliteli ürün sunan, müşteri eklentilerinin ötesinde hizmet standartı yaratarak, üretme mantığı ile sürdürülebilir bir marka değeri ortaya koymaktır.

OUR VALUES

  • * Müsteri odaklı olmak,
  • Yenilikçi olmak,
  • Rekabetçi olmak,
  • Saygın ve Güvenilir olmak,
  • Piyasa koşullarından güç alabilmektir.

UNDERSTANDING QUALITY

BAMİTEKS TEKSTİL toplam kalite standartlarına uyum ve sürekli gelişimi esas almıştır.

  • * Kaliteli ürün ve hizmet
  • * Uygun fiyat
  • * Çevreye saygı
  • * Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan ilkelerimizdir.

OUR DOCUMENTS